Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Opíšte kód: captcha

Z500 Slovensko

Autorizovaný dovozca a Partner pre Slovensko a Česko

face

Mark Kokincak

generálny riaditeľ Z500 Slovakia

Z 500 je najväčšia architektonická spoločnosť pôsobiaca na všetkých kontinentoch sveta. To, čo vo svete áut znamená Mercedes či BMW, toto je vo svete architektúry a stavebníctva Z500. Je to značka najvyššej kvality, ktorá je od novembra 2015 už aj na Slovensku. Je pre nás veľkou cťou byť výhradným dovozcom a predajcom projektov rodinných domov Z500 a ponúknuť Vám architektonické skvosty architektov z celého sveta. Budeme radi ak aj Vy rozšírite rodinu tisícok spokojných klientov na všetkých svetadieloch.

Poďte a pridajte sa k nám!
Ak ste individuálny klient a páči sa Vám projekt, ak máte v pláne stavať dom, napíšte nám! Buďte konkrétny, napíšte nám, ktorý projekt Vás zaujal a pýtajte sa na všetko, čo Vás napadne. Tím našich odborníkov je pripravený naplniť Vaše očakávania.

Ak máte záujem o spoluprácu so Z500 Slovakia, ak ste architekt či stavebný inžinier, developer, stavebná spoločnosť, alebo predajca stavebných materiálov, napíšte nám. Pošlite nám informácie o sebe, Vašich dosiahnutých výsledkoch, portfóliu a biznis plánoch. Ak vlastníte certifikáty, ktoré potvrdzujú kvalitu Vašich služieb či výrobkov, máte veľký predpoklad byť zaradený do systému autorizovaných partnerov Z500. Pretože iba najlepší môžu spolupracovať so Z500.

Neváhajte nás kontaktovať:

Kontakt