Z26

179 + 34 m2

Z26 – Bungalov s dvojgarážou a praktickým dispozičným riešením.

Autor Z500

Cena projektu domu: 2 023 EUR

Chcem objednať

Objednávka*

Meno*

Telefón*

Email*

Adresa na doručenie

Doplnkové informácie

Cena výstavby: Individuálne nacenenie

Chcem ponuku

Objednávka*

Meno*

Telefónne číslo*

Email*

Doplnkové informácie

Parametre

Úžitková plocha / Podlahová plocha 178.59 / 212.59 m²
Zastavaná plocha 271.01 m²
Kubatúra 600.33 m³
Výška 7.81 m
Sklon strechy 30 °
Výmera strechy 371.69 m²
   
Rozmery domu 26.48 x 26.48 m
   
Podlažia 1
Izby 4
   
Štýl Klasický
   
Cena projektu domu 2 023 EUR
Cena výstavby Individuálne nacenenie

Popis

Tento projekt domu si Vás ihneď získa a zaujme Vašu pozornosť zastrešeným vstupom na podporných pilieroch. Príjemný dizajn na čelný pohľad domu zvýrazňuje presvetľovací vikier centrálne osadený do strechy domu. Vďaka predstavivosti architekta je architektonický návrh riešenia usporiadania jednotlivých miestnosti domu veľmi praktický a jednoduchý pre jeho užívanie.

Domácu pani určite poteší umiestnenie špajze hneď vedľa kuchyne, ktorá je prepojená s jedálenským kútom a obývačkou s neobvykle veľkou rozlohou až 51,4 m2. Takže tento dom odporúčame na väčšie pozemky. Architekt nezabudol ani na technickú miestnosť či malú práčovňu. Voľné chvíle oddychu a letný spln mesiaca počas teplých večerov môžete pozorovať z terasy na ktorú sa dostanete presklenými dverami z obývačky. Predpokladom ľahkej inštalácie krbu je centrálne umiestnenie hneď vedľa technickej miestnosti. Ak Vám nepostačuje úžitková rozloha projektu naši autorizovaní architekti Vám radi pomôžu s adaptáciou a úpravou podkrovia kde môžete získať ďalších až 90 m2 užívacej plochy. Vaše deti  to určite poteší a radi tento priestor využijú na posilňovňu, alebo tvorivú dielňu. Predstavám na využitie tohto priestoru  sa medze nekladú.

Projekt sa vyznačuje priestrannými izbami a nadštandardným priestorovým komfortom. Pre vlastníka veľkého a priestranného pozemku bude tento dom lahôdkou. Objednajte si tento projekt a urobte radosť sebe i svojej rodine.

Odporúčané materiály a technológia

Stena pórobetón, keramický blok
Strecha oceľová dlažba, oceľový plech
Strop Nosník a blok

Pôdorys

projekcia

Plán pozemku

parcela

Pohľady domu

Pohľady domu
Pohľady domu
Pohľady domu
Pohľady domu