Zr10

274 + 67 m2

ZR10 – Luxusná vila v toskánskom štýle.

Autor Sater Group

Cena projektu domu: 13 979 EUR

Chcem objednať

Objednávka*

Meno*

Telefón*

Email*

Adresa na doručenie

Doplnkové informácie

Cena výstavby: Individuálne nacenenie

Chcem ponuku

Objednávka*

Meno*

Telefónne číslo*

Email*

Doplnkové informácie

Parametre

Úžitková plocha / Podlahová plocha 273.7 / 340.4 m²
Zastavaná plocha 401 m²
Kubatúra 0 m³
Výška 7 m
Sklon strechy 23 °
Výmera strechy 0 m²
   
Rozmery domu 171 x 171 m
   
Podlažia 1
Izby 6
   
Štýl Klasický
   
Cena projektu domu 13 979 EUR
Cena výstavby Individuálne nacenenie

Popis

Ten, kto navštívil Toskánsko, tomu táto krajina navždy ostane zachovaná v pamäti. Ak túžite po tejto očarujúcej architektúre tak iba u nás si môžete objednať projekt luxusnej vily, ktorý Vám bude čarokrásnu krajinu pripomínať každý deň. Pri pohľade na tento skvost kreativity južanskej architektúry zacítite vo svojich vlasoch jemný vánok, v ušiach šum mora a všetky vaše zmysly omámi vôňa levandule. Takto by sme mohli charakterizovať projekt domu, ktorý je pred Vami.

Vchod prudko stúpa stĺporadím, ktoré je súčasťou budovy na obdĺžnikovom pôdoryse s radom stĺpov, ktoré podopierajú strechu. Široká chodba sa pripája ku vchodu do jedálne a pokračuje s prechodom na malej strane nádvoria. V nadväznosti na chodbu vpravo sa dostaneme do obývacej izby s kuchynským kútom v ktorom zacítite vôňu  rozvoniavajúcej kávy. Odtiaľ  vedie výstup na verandu, ktorá je vybavená externou kuchyňou a kamenným krbom, kde môžete tráviť voľný čas a tešiť sa z tepla plameňov a čerstvého vzduchu.

Najväčšia spálňa v dome s dvoma priľahlými šatníkmi je snom každej ženy. Najväčšia kúpeľňa je vybavená dvoma umývadlami, vaňou a sprchovacím kútom.
Projekt domu má tiež výhodne navrhnutú pracovňu. V dome sú ďalšie dve manželské spálne, z ktorých každá môže mať svoju vlastnú šatňu a kúpeľňu, alebo môžu to byť tiež izby pre deti. K dispozícií je technická miestnosť, práčovňa ktorá má dostatok priestoru pre sušenie a žehlenie vypraných vecí.
Projekt má 318.94 m2 obytnej plochy. Obsahuje tri spálne a tri kúpeľne a jedno WC. V garáži môžu parkovať 3 autá.

Projekt navrhla architektonická kancelária Sater Design Collection, Inc., ktorej jediným autorizovaným predajcom tohto projektu je spoločnosť Z500 a jej národné zastúpenia v krajinách celého sveta.
V prípade záujmu o projekt je možné zapracovať zmeny podľa požiadaviek klienta. Objednajte si a získajte práve teraz projekt s vôňou toskánskej levandule.

Odporúčané materiály a technológia

Stena pórobetón, keramický blok, silikátové bloky
Strecha keramická dlažba, oceľová dlažba
Strop Nosník a blok

Pôdorys

projekcia

Plán pozemku