Zr6

300 m2

ZR6 – Luxusná vila inšpirovaná regiónom stredozemného mora.

Autor Sater Group

Cena projektu domu: 14 819 EUR

Chcem objednať

Objednávka*

Meno*

Telefón*

Email*

Adresa na doručenie

Doplnkové informácie

Cena výstavby: Individuálne nacenenie

Chcem ponuku

Objednávka*

Meno*

Telefónne číslo*

Email*

Doplnkové informácie

Parametre

Úžitková plocha / Podlahová plocha 300.38 / 390.25 m²
Zastavaná plocha 0 m²
Kubatúra 0 m³
Výška 0 m
Sklon strechy 0 °
Výmera strechy 0 m²
   
Rozmery domu 35.25 x 35.25 m
   
Podlažia 1
Izby 7
   
Štýl Klasický
   
Cena projektu domu 14 819 EUR
Cena výstavby Individuálne nacenenie

Popis

Nazrite do sveta luxusu celebrít. Pre tých klientov, ktorí snívajú po niečom výnimočnom a túžili sa aspoň niekedy v niečom podobať hviezdam Hollywoodu ponúkame projekt luxusnej vily. Tento výnimočný projekt navrhla architektonická kancelária Sater Design Collection, Inc., ktorej jediným autorizovaným predajcom tohto projektu je spoločnosť Z500 a jej národné zastúpenia v krajinách celého sveta.
Projekt domu má 6 izieb, 3 kúpeľne, jedáleň, kuchyňu a obrovskú garáž pre 3 – 4 parkujúce autá a samozrejme ďalšie pomocné a servisné miestnosti. Ale poďme po poriadku.

Cez zádverie domu sa dostanete do priestrannej chodby a z nej priamo do centrálne umiestnenej obývacej miestnosti. Celý priestor je otvorený a voľne prepojený s jedálňou a kuchyňou. Vedľa kuchyne je pracovňa. Obývacia izba je prepojená sklenenými odťahovacími dverami s rekreačnou izbou do ktorej môžete umiestniť biliardový stôl, zariadiť knižnicu, čitáreň, alebo posilňovňu.
V pravom krídle domu je umiestnená nočná časť, ktorá pozostáva z dvoch spálni a troch kúpeľní. Ak máte pocit, že kúpeľní je veľa, naši architekti Vám podľa Vášho priania urobia adaptáciu projektu a malou úpravou môžete získať napríklad saunu. Priestor na odkladanie odevov a topánok nájdete v dvoch šatníkoch a troch vstavaných skriniach. Na terasu do exteriéru domu sa dostanete odťahovacou sklenenou stenou cez rekreačnú miestnosť. Kone pod kapotami Vašich áut nájdu svoj priestor v priestrannej garáži. Domáce a záhradné náradie si pán domu môže uložiť v technickej miestnosti vedľa garáže.

Objednajte si projekt luxusného domu a získajte pocit slobody. Dnešný svet patrí náročným.

Odporúčané materiály a technológia

Stena pórobetón, keramický blok, silikátové bloky
Strecha keramická dlažba, oceľová dlažba
Strop Nosník a blok

Pôdorys

projekcia

Plán pozemku