Zu10

240 m2

ZU10 – Futuristický moderný projekt domu na komerčné využitie.

Autor Z500

Cena projektu domu: 6 979 EUR

Chcem objednať

Objednávka*

Meno*

Telefón*

Email*

Adresa na doručenie

Doplnkové informácie

Cena výstavby: Individuálne nacenenie

Chcem ponuku

Objednávka*

Meno*

Telefónne číslo*

Email*

Doplnkové informácie

Parametre

Úžitková plocha / Podlahová plocha 240 / 240 m²
Zastavaná plocha 145.35 m²
Kubatúra 795.14 m³
Výška 11.15 m
Sklon strechy 0 °
Výmera strechy 0 m²
   
Rozmery domu 20.36 x 20.36 m
   
Podlažia 3
Izby 2
   
Štýl Moderný
   
Cena projektu domu 6 979 EUR
Cena výstavby Individuálne nacenenie

Popis

Nekonvenčný charakter budovy odráža prvotriedne zručnosti architekta. Tento projekt domu ponúka investorovi vysoko kvalitnú službu, ktorá po realizácií stavby domu bude slúžiť nielen na komerčné využitie, ale aj na obdiv širokej verejnosti.

Špecifický tvar fasády domu sa stane pre zákazníkov firmy a širokú verejnosť orientačným bodom čo je zároveň aj konkurenčnou výhodou firmy sídliacej v tomto netradične riešenom dome, pretože bude ľahko zapamätateľná. Usporiadanie priestorov a izieb bude potrebné riešiť špecificky pre konkrétneho klienta a investora stavby. Vstup do domu riešia dva samostatné vchody. Riešenie projektu domu vytvára podmienky pre podnikanie v rôznych oblastiach. Stavba domu sa dá využiť ako biznis centrum, miesto zásielkového a internetového obchodu, kancelárske priestory na ďalšie prenajímanie, architektonické štúdio, či zdravotnícke zariadenie. Vhodnou adaptáciou projektu vie podnikavý investor z tohto architektonického klenotu vytvoriť aj polyfunkčný objekt. Napriek zložitému tvaru fasády je stavba domu jednoduchá, postavená na štvorcovom pôdoryse. Skelet stavby vytvorený z oceľovej, alebo hliníkovej konštrukcie umožňuje realizovať netradičný vzhľad a dizajn domu.

Pre realizáciu svojich biznis plánov si objednajte projekt, ktorým jednoducho vystúpite z radu a stanete sa originálnym.

Odporúčané materiály a technológia

Stena pórobetón, keramický blok, silikátové bloky
Strecha keramická dlažba, oceľová dlažba
Strop Nosník a blok

Pôdorys

projekcia
projekcia

Plán pozemku

parcela