Projekty rodinných domov Z500 už aj na Slovensku

Autor: 18/02/2016 Novinky Žiadne komentáre
Zx127_view1_1280_0_none_normal

Vysoká kvalita a špičková značka je to po čom túži každý zákazník. Zákazník si radšej priplatí, akoby ušetrených pár eur malo spôsobiť to, že následkom nekvalitných služieb či výrobkov bude mať ďalšie nepredvídané výdavky. Hovorí Vám niečo napríklad Louis Vuitton, Gucci, Christian Dior, Rolex, Adidas, Nike, BMW, Audi, Mercedes alebo Jaguar ? Sú to všetko špičkové výrobky v oblasti módy, kozmetiky, hodiniek, športových potrieb a áut.

Dnes do radu týchto značiek môžeme smelo priradiť aj Z500.
Táto značka je zárukou najvyššej kvality v oblasti architektúry, projektov rodinných domov a služieb v oblasti stavebníctva a dizajnu. Ponuku služieb Z500 každý deň na všetkých kontinentoch sveta využíva tisíce spokojných klientov. Najväčšie architektonické štúdio Z500 so sídlom v Londýne má svoje obchodné zastúpenia po celom svete. Pôsobí v Austrálií, USA, či Kanade, ponúka služby v štátoch Škandinávie a západnej Európy. Kvalita a značka Z500 sa osvedčila aj v Rusku, Kazachstane a Ukrajine, poznajú ju aj na Jadrane v Slovinsku a Chorvátsku.

Spoločnosť Render Visualization, s.r.o., so sídlom v Prešove je výhradným dovozcom a predajcom projektov  Z500 pre Slovenskú republiku.

Je pre nás veľkou cťou oznámiť slovenskej verejnosti a taktiež aj odborným inštitúciám a spoločnostiam v oblasti, architektúry, dizajnu a stavebníctva, že spoločnosť Z500 pôsobí v Slovenskej republike pod značkou Z500 Slovakia.

V našom on line katalógu si každý nájde ten svoj dom. Portfólio ponúka projekty rodinných domov architektov z celého sveta. Každé dva týždne v našom slovenskom katalógu pribúdajú nové a nové projekty domov. Klienti majú na výber od projektov jednoduchých rekreačných domov, cez projekty tradičných domov, bungalovy, projekty domov s rovnou strechou, podkrovné domy, poschodové domy, luxusné domy či haciendy. Ak plánujete stavať dom, kontaktujte nás!
Nestačia Vám projekty slovenskej stránky Z500? Navštívte stránku z500.com napíšte nám aký projekt sa Vám páči. My Vám ho pripravíme a prispôsobíme podľa Vašich prianí. Náš tím architektov a odborníkov je pripravený splniť Vaše očakávania. Urobte prvý krok k Vášmu vysnívanému domu a objednajte si projekt! Volajte alebo napíšte email.

Máte záujem o spoluprácu so Z500 Slovakia? Ste architekt, stavebný inžinier, developer či stavebná spoločnosť? Napíšte nám o Vašich doterajších výsledkoch. Pošlite nám informácie o sebe, o biznis plánoch či portfóliu. Ak máte vlastný web, radi si ho pozrieme. Kvalita je nadovšetko. Ak vlastnite certifikáty, ktoré potvrdzujú kvalitu Vašich služieb či výrobkov máte veľký predpoklad stať sa autorizovaným partnerom Z500. Pretože, iba najlepší môžu spolupracovať so Z500.

 

Odoslať komentár

Spoločne dokážeme oveľa viac! Pripojte sa!